Jaunumi un padomi par pārvadājumiem

Ko mēs jau importējam no Polijas?

Polijas ekonomika ir diezgan labi attīstīta un daudzveidīga, un tā ir viena no lielākajām Austrumeiropā. Polija ir Eiropas Savienības dalībvalsts, un tās ekonomika ir sestā lielākā pēc iekšzemes kopprodukta (IKP) starp ES dalībvalstīm. To nodrošina tajā skaitā stratēģiskā atrašanās vieta, jo Polija atrodas Centrāleiropā un ir nozīmīgs tranzīta centrs starp Rietumeiropu un Austrumeiropu, kā arī starp Ziemeļeiropu un Dienvideiropu. Polijai ir spēcīga rūpniecības nozare, kas ietver automobiļu ražošanu, elektroniku, mašīnbūvi un ķīmisko rūpniecību.

Ko mēs jau importējam no Polijas?

Un attiecīgi, iespējams būtu interesants tavam biznesam, lai būtu labs papildinājums tavam preču klāstam!

Pārtikas produkti: Šajā kategorijā ietilpst gaļas produkti, piena produkti, augļi, dārzeņi, konditorejas izstrādājumi, alkoholiskie dzērieni un citi pārtikas produkti.

Automobiļi un transporta līdzekļi: Polija ir nozīmīgs automobiļu ražotājs, un Latvija importē vieglās automašīnas, kravas automašīnas, autobusus, kā arī automobiļu detaļas un piederumus.

Elektronika un sadzīves tehnika: No Polijas tiek importēti dažādi elektronikas izstrādājumi, piemēram, televizori, mobilie telefoni, datortehnika, kā arī sadzīves tehnika, piemēram, ledusskapji, veļas mazgājamās mašīnas, mikroviļņu krāsnis utt.

Mēbeles un interjera priekšmeti: Polija ir viena no lielākajām mēbeļu eksportētājām Eiropā, un Latvija importē dažādas mēbeles, tostarp biroja mēbeles, virtuves mēbeles, gultas un citas.

Ķīmiskie produkti: Šajā kategorijā ietilpst dažādi ķīmiskie produkti, piemēram, mēslojums, farmaceitiskie izstrādājumi, kosmētika un tīrīšanas līdzekļi.

Būvmateriāli: No Polijas tiek importēti dažādi būvmateriāli, piemēram, cementa izstrādājumi, ķieģeļi, jumta segumi un logi.

Apģērbi un apavi: Polija ir arī apģērbu un apavu ražotāja, un šie produkti tiek importēti uz Latviju.

Rūpniecības iekārtas un instrumenti: Latvija importē dažādas rūpniecības iekārtas, instrumentus un mehānismus, kas tiek izmantoti dažādās nozarēs, piemēram, ražošanā un celtniecībā.

Polijas loģistikas priekšrocības…

Un attiecīgi iespējas, kuras mēs izmantojam, lai nodrošīnātu tavu preču piegādes…

Attīstīta transporta infrastruktūra: Polijā ir labi attīstīta transporta infrastruktūra, kas ietver plašu autoceļu tīklu, dzelzceļa sistēmu, jūras ostas un lidostas. Varšavas Frederika Šopēna lidosta ir lielākā un noslogotākā lidosta Polijā, savukārt Gdaņskas, Gdiņas un Ščecinas ostas ir galvenie jūras transporta centri.

Baltic-Adriatic Transport Corridor: Polija ir daļa no Baltic-Adriatic Transport Corridor, kas savieno Baltijas jūras ostas (Gdaņsku un Gdiņu) ar Adrijas jūras ostām (Triesti un Koperu). Šis koridors ir nozīmīgs Eiropas transporta tīkla (TEN-T) posms un veicina preču plūsmu starp ziemeļu un dienvidu Eiropu.

Intermodālie termināļi: Polijā ir vairāki moderni intermodālie termināļi, kas ļauj viegli pārvietot kravas starp dažādiem transporta veidiem (auto, dzelzceļu, jūras transportu). Šie termināļi nodrošina efektīvu loģistikas procesu un mazina pārvadājumu izmaksas.

Loģistikas centri un noliktavas: Polijā atrodas daudzi moderni loģistikas centri un noliktavas, kas piedāvā plašu pakalpojumu klāstu, ieskaitot uzglabāšanu, pasūtījumu apstrādi, muitas formalitāšu kārtošanu un citus pakalpojumus.

Augošais e-komercijas tirgus: Ar e-komercijas nozares straujo izaugsmi Polijā pieaug arī pieprasījums pēc loģistikas pakalpojumiem. E-komercijas uzņēmumi arvien biežāk izmanto Poliju kā bāzi savu loģistikas operāciju paplašināšanai Centrāleiropā un Austrumeiropā.

Šie fakti liecina par Polijas, kā mūsu tirdzniecības partnera, loģistikas nozīmīgumu un kopumā par tās potenciālu kļūt vadošo loģistikas centru Eiropā.

Izmanto iespējas uzsākt sadarbību ar Polijas un citu valstu ražotājiem un piegādātajiem un uzzini vairāk par dažām no lielākajam izstādem Polijā…

Polijā notiek vairākas starptautiskas izstādes, kas piesaista daudzus apmeklētājus un dalībniekus no visas pasaules. Šeit ir daži no visapmeklētākajiem un nozīmīgākajiem izstāžu pasākumiem:

Poznaņas starptautiskā gadatirgus (MTP - Międzynarodowe Targi Poznańskie):

Vieta: Poznaņa

Tas ir lielākais izstāžu centrs Polijā un viens no lielākajiem Centrāleiropā. Poznaņas starptautiskais gadatirgus organizē dažādas nozares izstādes, tostarp ITM Poland (rūpniecības tehnoloģiju izstāde), Budma (būvniecības izstāde), Polagra (pārtikas rūpniecības izstāde) un citi.

Warsaw Motor Show

Vieta: Varšava

Lielākā automobiļu izstāde Polijā, kur tiek demonstrēti jaunākie automobiļu modeļi, tehnoloģijas un inovācijas. Izstādē piedalās automobiļu ražotāji, auto entuziasti un industrijas profesionāļi.

PLASTPOL

Vieta: Kielce

Viena no lielākajām plastmasas un gumijas nozares izstādēm Centrāleiropā. PLASTPOL piesaista ražotājus, piegādātājus un pircējus no visas pasaules, piedāvājot jaunākās tehnoloģijas un produktus.

Warsaw Food Expo

Vieta: Varšava

Pārtikas rūpniecības izstāde, kas piedāvā platformu pārtikas ražotājiem, pārstrādātājiem, izplatītājiem un citiem industrijas pārstāvjiem, lai demonstrētu savus produktus un tehnoloģijas.

Furnica

Vieta: Poznaņa

Starptautiskā mēbeļu komponentu un aksesuāru izstāde, kurā tiek piedāvāti jaunākie risinājumi mēbeļu ražošanai, tostarp materiāli, furnitūra un tehnoloģijas.

Budma

Vieta: Poznaņa

Būvniecības un arhitektūras izstāde, kas ir viens no svarīgākajiem notikumiem būvniecības nozarē Polijā. Izstādē piedalās būvniecības materiālu ražotāji, celtniecības uzņēmumi un arhitekti.

Warsaw Home

Vieta: Varšava

Liela mēroga izstāde, kas aptver interjera dizainu, mēbeles un dekoru. Izstāde piesaista dizainerus, arhitektus un interjera speciālistus no visas pasaules.

Amberif:

Vieta: Gdaņska

Starptautiskā dzintara, juvelierizstrādājumu un rotaslietu izstāde, kas ir viena no lielākajām šāda veida izstādēm pasaulē. Tā piesaista dzintara un juvelierizstrādājumu ražotājus, dizainerus un kolekcionārus.

MSPO:

Vieta: Kielce

Starptautiskā aizsardzības industrijas izstāde, kas ir viena no vadošajām aizsardzības izstādēm Eiropā. Tā piedāvā platformu aizsardzības un drošības risinājumu demonstrēšanai, piesaistot militāros un civilos industrijas pārstāvjus.


Šīs izstādes ir nozīmīgi notikumi savās nozarēs un piedāvā lieliskas iespējas uzņēmējiem, investoriem un profesionāļiem iepazīt jaunākās tehnoloģijas, produktus un tendenču attīstību. Polijas starptautiskās izstādes ir svarīgs tirdzniecības un biznesa attīstības instruments, kas veicina starptautisko sadarbību un investīcijas.

Mēs kā Tavs kravu pārvadātājs, savukārt, nodrošināsim visu loģistiku un kravu pārvadājumus maršrutos Latvija-Polija-Latvija, ar tev nepieciešamo specifiku, bet ar nemainīgi augstu kvalitāti! Sazinies ar mums un saņem savu vajadzību risinājumu importa un eksporta jomās!
Made on
Tilda