Jaunumi un padomi par pārvadājumiem

Individuāla pieeja katram klientam: Mēs izvēlēsimies tev optimālo risinājumu.

Sarežģītā pasaulē labs universāls risinājums nepastāv. It sevišķi tas attiecas uz kravu pārvadājumiem un loģistiku, kur ikdienā saskaramies ar dažādiem, arī neprognozētiem izaicinājumiem! Katram cilvēkam vai uzņēmumam ir unikālas vajadzības un izaicinājumi, kuriem nepieciešami personalizēti risinājumi. Mēs saprotam, ka tikai ar spēju pielāgot savus pakalpojumus katra klienta individuālajām prasībām mēs varam sniegt visefektīvākos un rentablākos loģistikas risinājumus. Universāli risinājumi rezultātā parasti, kaut arī tas uzreiz neliekas acīmredzams, ir dārgāki (jo der visiem), bet mazāk efektīvi (jo neņem vērā visas nianses)…

Uz klientu vajadzībām veidotas loģistikas būtība...

Šeit ir daži kritēriji, ko tavs kravu pārvadātājs LATCARRIER izceļ, lai atbilstu klientu pieprasījumiem:

  • Efektivitāte: Pēc individuālā pieprasījuma izstrādātie loģistikas risinājumi ir tādi, kur iekļauti visi nepieciešamie procesi, bet tiek samazināti lieki izdevumi.

  • Elastība: Kravu pārvadājumu pakalpojumi tiek pielāgoti mainīgām biznesa vajadzībām, specifikai un pat tirgus apstākļiem.

  • Klientu apmierinātība: Personalizēta pieeja nodrošina, lai tiek izpildītas visas klienta prasības, kas rezultātā nodrošina apmierinātību.

Kā LATCARRIER nodrošina individuālus loģistikas risinājumus…

Konsultācija: Mēs sākam ar to, ka caur detalizētām konsultācijām izprotam tavas īpašās loģistikas vajadzības. Pamatinformācija, kura nepieciešama, lai aprēķinātu kravas piegādes iespējas un cenu, ir sekojoša:

1. Kravas iekraušanas adrese.

2. Kravas kopējais (vai katras vienības, ja ir vairākas) svars.

3. Kravas (vai vienības) izmēri – 3 dimensijas – garums, platums un augstums, kur katra dimensija ir svarīga un nepieciešama aprēķinam.

4. Kravas izkraušanas adrese.

5. Tad seko informācija par citām kravas transportēšanas niansēm.

Risinājuma izstrāde: Balstoties uz konsultācijā iegūtu informāciju, mūsu komanda izstrādā loģistikas plānu, kas risina tavas konkrētās problēmas un nodrošina mērķu sasniegšanu.

Realizācija un kontrole: Mēs realizējam plānu ar lielu vērību pret detaļām, bet paliekam elastīgi nepieciešamības gadījumā, lai gala rezultāts būtu tāds, kas apmierina klientu.

Priekšrocības, izvēloties LATCARRIER sniegtus pakalpojumus…

Izvēloties mūsu individuālos loģistikas risinājumus, tiek nodrošinātas vairākas priekšrocības:

  • Optimizētas izmaksas: Izstrādājot risinājumus, kas īpaši atbilst tavām vajadzībām, mēs palīdzam tev izvairīties no izdevumiem par nevajadzīgiem pakalpojumiem.

  • Mērogojamība: Mūsu risinājumi aug līdz ar tavu uzņēmumu, ļaujot tev droši justies neatkarīgi no loģistikas vajadzību apjoma.

  • Koncentrēšanās uz uzņēmējdarbību: Ja būsi pārliecināts, ka tava loģistika spēj nodrošināt tavu preču piegādi taviem klientiem, tu varēsi koncentrēties uz sava preču klāsta un pircēju skaita palielināšanu, nevis uz loģistikas problēmu risināšanu.
Mums ir daudz piemēru, kuros mūsu pielāgotie loģistikas risinājumi ir ievērojami mainījuši situāciju mūsu klientiem! Piemēram, mēbeļu tirgotājiem pamatā preces neatbilst standarta palešu izmēriem, un konkurenti, piemēram, dažādi kurjerpasti, strikti kontrolē katru centimetru, attiecīgi aprēķinot ļoti dārgas cenas kravai, kura tikai minimāli pārsniedz viņu pieņemtus standartus!

Tavs kravu pārvadātājs LATCARRIER labi saprot tādu uzņēmumu problēmas un ir pretimnākošs šādu nestandarta izmēra kravu piegādes cenas aprēķinos. Tāpēc mūsu klientiem nevajag maksāt dubultu cenu par piegādi, ja kādas kravas malas garums pārsniedz 5 cm! Vai, piemēram, klientiem, kuriem ir ļoti svarīgs ātrums vai piegāde noteiktā laikā, bieži vien nākas saskarties ar to, ka pārvadātājs vienalga veic piegādi sev, nevis klientam vajadzīgajā laikā, atrunājoties ar to, ka viņam ir dažādi iemesli, kāpēc tā dara! Protams, neviens nevar garantēt 100% piegādi laikā, jo uz ceļa un ne tikai var notikt jebkas, un no tā nevar nodrošināties, bet ir svarīga pārvadātāja attieksme, procesu kontrole un situācijas risināšanas spējas!

Arī ļoti svarīgs aspekts mūsu pieejā sadarbībai ar tādiem klientiem ir tas, ka mēs saprotam, ka kravu piegādes nenotiek kā pēc vilcienu saraksta. Mēs vajadzības gadījumā par saprātīgām izmaksām individuāli pielāgojam piegādes laikus (protams, mūsu iespēju robežās), lai realizētu klientu pieprasījumus!

Tavs kravu pārvadātājs LATCARRIER saprot, ka katra klienta vajadzības ir atšķirīgas, un loģistikā nav universāla risinājuma. Sazinies ar mums, lai apspriestu, kā mēs varam izstrādāt optimālu loģistikas risinājumu, kas ir paredzēts tieši tev.
Made on
Tilda